Універсітети

ВНЗ Чеської республіки вважаються одними з найкращих в Європі і світі! Традиції та досвід університетів цієї країни дозволять студентам стати справжніми спеціалістами своєї справи, досягнути кар’єрного росту як в галузі науки, так і в практиці.

Як відомо, безліч відомих українців стали відомими саме завдяки своїй науковій діяльності в таких закладах як Карлів університет, Чеський технічний університет, Університет ім. Менделя та безліч інших. З кожним роком, українці обирають освіту в Чехії для того щоб приєднатись до міжнародної спільноти та наукової еліти. Вищі навчальні заклади Богемії та Моравії пропонують безліч напрямків навчання, від менеджменту до нанотехнологій. Для більшої мотивації у студентів є можливість отримати стипендію та шанс поїхати на стажування до інших країн. Усі без винятку університети мають власних спонсорів, які зацікавленні в залученні найкращих студентів до нових цікавих проектів і в подальшій кар’єрі в цих компаніях.

Компанія WhiteOwl є спеціалістом в наданні консультацій щодо питань освіти, допомоги на усіх етапах вступу та оформленні усіх необхідних документів. Ми допоможемо вам гарантовано потрапити на безкоштовне навчання за обраною вами спеціальністю. Обирайте нас, адже ми також були студентами і знаємо що воно того варте! Обирай майбутнє з WhiteOwl.