ČVUT

Чеський технічний університет в Празі (ЧВУТ)

Технічний універстетит в Празі є  найстарішим технічним ВНЗ Європи, який декілька років тому святкував 300 років від дня свого заснування у 1707 році. Університет входить в рейтинг кращих технічних університетів світу. ЧВУТ, так само як і інші празькі університети, пропонує навчання чеською та англійською мовами, що дозволяє студентам бути учасниками програми обміну за програмою Erasmus+. На даний момент в ЧВУТ навчається більше 25 тисяч студентів на різних факультетах, більш ніж на 400 спеціальностях. Університет співпрацює з багатьма відомими компаніями, які також зацікавлені в підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

Факультети:

  • будівельний
  • машинобудівельний
  • електротехнічний
  • ядерних технологій та інженерії
  • архітектурний
  • транспортний
  • біомедичної інженерії
  • інформаційних технологій

ЧВУТ є найкращим технічним закладом не тільки Чехії, але і всієї Європи. Активна науково-дослідна діяльність університету дозволяє йому займати високі місця в світових рейтингах. Завдяки численним міжнародним зв’язкам, студенти мають можливість приймати участь в програмах обміну. Це дає можливість проходити семестрові курси навчання в таких країнах як Франція, Німеччина, Італія та багато інших країнах Європи.

Так як ЧВУТ знаходиться в Празі, серці Європи, культурне життя тут надзвичайно насичене. Діє університетський симфонічний оркестр і хор, які не залишать байдужими любителів музики. Кафедра фізичної культури заохочує студентів займатись спортом, має великий вибір секцій (футбол, теніс, волейбол, плавання), в яких студенти зможуть займатись у вільний від навчання час.

Університет має в своєму розпорядженні 8 гуртожитків, в яких може розмістити більш ніж 8 тисяч студентів. Проживання в гуртожитку для іноземних студентів має свої великі переваги. Проживаючи тут, є можливість чути і вивчати справжню “живу” чеську мову, що дозволяє покращити свої комунікативні навички та набагато швидше адаптуватись до життя в іншій країні.